745x100-reklama-kure-tipradio

Tip Rádio má výstižný slogan: „s námi se nudit nebudete“, který převádíme každý den do reality. A můžeme slíbit, že jej budeme dodržovat a naše vysílání vždy bude průvodcem každodenním životem aktivního posluchače s efektivními informacemi prakticky ze všech oborů lidské činnosti. To vše doplněné prvky zábavy s pestrým hudebním mixem osvědčených hitů a novinek. Naším cílem je vytvořit užitečné rádio, kde posluchač najde nejen vyvážený hudební mix napříč žánry, ale hlavně celodenní proud informací, které může využít jak při podnikání, tak v běžném životě.

Oficiální počátek vysílání Tip Rádia je 1.11.2013. Tomuto dni předcházeli přípravy techniky, softwaru, programu a celkového organizačního fungování. Tip Radio vysílá prostřednictvím odbavovacího software EPOS a plánovacího software MusicCodex z dílny slovenské firmy Sepia Systems. Díky tomuto software a skvělé práci vývojového týmu se naše vysílací možnosti neustále posunují dále.

V současnosti vysíláme prostřednictvím Internetu, ale rovněž přes technologii DAB+, která je budoucností rozhlasového vysílání a na kterou postupem času přejdou všechny rozhlasové stanice. Můžeme hrdě prohlásit, že jsme obdrželi digitální licenci na zemské digitální celoplošné rozhlasové vysílání, které nám zajistí pokrytí každého našeho posluchače v rámci celé ČR. Licenci jsme obdrželi v roce 2013 Radou pro rozhlasové a televizní vysílání.

Naše ambice jsou opravdu velmi vysoko, což potvrzují i úspěchy na poli digitálního vysílání, protože naše společnost je jedním z tahounů rozvoje DAB vysílání v rámci ČR. Jsme rádi, že i ČR se zařadila po boku všech vyspělých zemí v rámci Evropy a jdeme spolu s DAB technologií vstříc rozhlasové budoucnosti. Spolu s dalšími subjekty jsme založili DAB fórum, které taktéž významně podporuje urychlení vývoje digitálního rozhlasového vysílání.

Každý den, díky vám "našim fanouškům", se zvedají čísla naší poslechovosti, čehož si velmi vážíme a děkujeme!

Dnes je

9:06:34
Úterý 22.8.2017
Dnes má svátek Bohuslav
Zítra má svátek Sandra
Go to top