745x100-reklama-kure-tipradio

Pokud chcete slyšet vaše oblíbené pořady ještě jednou, nebo jste nějaký díl nezastihli, máme tu pro vás možnost si naše pořady poslechnout formou Podcastu.

Podcast si můžete přehrávat následujícími způsoby/programy:

Windows XP/7/8/8.1

itunes-25-535x535iTunes - Po stažení aplikace a spuštení vyberte v levém rohu knihovnu Podcasty, nyní klikněte na klávesu "Alt", zobrazí se vám nad tím další rozšířená nabídka, nyní klikněte na "Soubor"->"Odebírat podcast", dále už jen zadáte adresu našeho podcastu: http://podcast.tipradio.cz/feed.xml a můžete začít si přehrávat naše díly z archívu.

 

largeVLCVLC media player - Přehrávač VLC je jeden z nejoblíbenější přehrávačů převážně videí v dnešní době, i tento přehrávač však skrývá v sobě přehrávač Podcastů. Stačí v puštěném přehrávačí kliknout na ikonku playlistu, dále v levém panelu najdete kategori "Internet", podkategorii "Podcasty", klikněte na ikonku "+" která je hned vlevo, zadáte adresu našeho podcastu: http://podcast.tipradio.cz/feed.xml a můžete začít s přehráváním dílů archívu.

MAC OS

itunes-25-535x535iTunes - aplikace iTunes je v operačních systémech MAC OS itegrována, stačí ji spustit, v horním menu stačí vybrat "Soubor"->"Odebírat podcast", dále už jen zadáte adresu našeho podcastu: http://podcast.tipradio.cz/feed.xml a můžete začít si přehrávat naše díly z archívu.

 

iOS (iPhone, iPad, iPod Touch)

podcastsiOS zařízení mají v sobě již přednainstalovanou aplikaci Podcasty, stačí zadat do prohlížeče stránek (Safari) adresu: feed://podcast.tipradio.cz/feed.xml , následně se vás přístroj zeptá zda-li chcete zdroj spustit v aplikaci Podcasty, následně jestli chcete náš podcast odebírat. Po potvrzení jej budete mít v seznamu podcastů. Následně si můžete v našem podcastu vybrat vámi hledaný pořad a poslechnout si jej.

 

Android (Mobilní telefony a Tablety)

Pokud zabrouzdáte po nějaké přehrávači podcastů v obchodě Play Google, tak třeba my jsme narazili na dobře ovladatelné následující aplikace:

AntennaPod [CZ menu]

antennapod

Podcast Republic [CZ menu]

podcastrepublic

Podcast Adict [EN menu]

podcastaddict

Obvykle v těchto aplikacích hledejte v nabídce možnost "Přidat Podcast" nebo "Add podcast" či "Subscribe Podcast" , kam zadáte adresu našeho podcastu: http://podcast.tipradio.cz/feed.xml a následně budete moci prohlížet a přehrávat pořady našeho archív.

 

 

 

Dnes je

22:41:24
Neděle 25.6.2017
Dnes má svátek Ivan
Zítra má svátek Adriana
Go to top