Pokud chcete slyšet vaše oblíbené pořady ještě jednou, nebo jste nějaký díl nezastihli, máme tu pro vás možnost si naše pořady poslechnout formou Podcastu.

Podcast si můžete přehrávat následujícími způsoby/programy:

Windows XP/7/8/8.1

itunes-25-535x535iTunes - Po stažení aplikace a spuštení vyberte v levém rohu knihovnu Podcasty, nyní klikněte na klávesu "Alt", zobrazí se vám nad tím další rozšířená nabídka, nyní klikněte na "Soubor"->"Odebírat podcast", dále už jen zadáte adresu našeho podcastu: http://podcast.tipradio.cz/feed.xml a můžete začít si přehrávat naše díly z archívu.

 

largeVLCVLC media player - Přehrávač VLC je jeden z nejoblíbenější přehrávačů převážně videí v dnešní době, i tento přehrávač však skrývá v sobě přehrávač Podcastů. Stačí v puštěném přehrávačí kliknout na ikonku playlistu, dále v levém panelu najdete kategori "Internet", podkategorii "Podcasty", klikněte na ikonku "+" která je hned vlevo, zadáte adresu našeho podcastu: http://podcast.tipradio.cz/feed.xml a můžete začít s přehráváním dílů archívu.

MAC OS

itunes-25-535x535iTunes - aplikace iTunes je v operačních systémech MAC OS itegrována, stačí ji spustit, v horním menu stačí vybrat "Soubor"->"Odebírat podcast", dále už jen zadáte adresu našeho podcastu: http://podcast.tipradio.cz/feed.xml a můžete začít si přehrávat naše díly z archívu.

 

iOS (iPhone, iPad, iPod Touch)

podcastsiOS zařízení mají v sobě již přednainstalovanou aplikaci Podcasty, stačí zadat do prohlížeče stránek (Safari) adresu: feed://podcast.tipradio.cz/feed.xml , následně se vás přístroj zeptá zda-li chcete zdroj spustit v aplikaci Podcasty, následně jestli chcete náš podcast odebírat. Po potvrzení jej budete mít v seznamu podcastů. Následně si můžete v našem podcastu vybrat vámi hledaný pořad a poslechnout si jej.

 

Android (Mobilní telefony a Tablety)

Pokud zabrouzdáte po nějaké přehrávači podcastů v obchodě Play Google, tak třeba my jsme narazili na dobře ovladatelné následující aplikace:

AntennaPod [CZ menu]

antennapod

Podcast Republic [CZ menu]

podcastrepublic

Podcast Adict [EN menu]

podcastaddict

Obvykle v těchto aplikacích hledejte v nabídce možnost "Přidat Podcast" nebo "Add podcast" či "Subscribe Podcast" , kam zadáte adresu našeho podcastu: http://podcast.tipradio.cz/feed.xml a následně budete moci prohlížet a přehrávat pořady našeho archív.

 

 

 

Dnes je

9:08:20
Úterý 22.8.2017
Dnes má svátek Bohuslav
Zítra má svátek Sandra
Go to top