745x100-reklama-kure-tipradio

Každé úterý od 16:00 hodin moderátor Libor von Baselides vyzpovídá zajímavou osobnost a zaměří se na její cestu k úspěchu.

Vše o filmech, hercích, režisérech i zákulisí. Pořad je zaměřen nejen na filmové novinky! Dozvíte se různé statistiky, kuriozity z natáčení i finanční rozpočty. Připomeneme i filmy dávno zapomenuté.

Vše o bylinkách a jejich využití v kuchyni, pro zdraví i pro krásu.

Každý všední den strávíte hodinku s jedním interpretem. Připomeneme jeho životopis, umělecké začátky a celou kariéru, nejznámější ale i zapomenuté songy. Každý si přijde na své. Vybíráme umělce ze všech žárů, žijící i nežijící, známe i méně známé. Poslouchejte hudební profily každý všední den od 20.00 na Tip Rádiu.

Ta nejlepší muzika mimo moderovaný čas!

MUDr. Leoš Středa radí, jak si udržet hezkou postavu nebo jak zhubnout přebytečná kila. Žádné drastické a nereálné diety, stačí zdravý životní styl. Doktor Středa poradí jak na to!

vše o knihách, knižních novinkách i knihách dávno zapomenutých. Proč číst, jaké jsou klady elektronických knih a proč mít doma knihovnu s knížkami po babičce. Knižní poklady a skvosty. Zkrátka tipy nejen pro milovníky čtení.

Zajímavý pořad, který je možno slyšet pouze na Tip Rádiu. Tento pořad je  o cestě duše k duchovním hodnotám člověka a pro všechny, kteří mají zájem přemýšlet sami o sobě.

Víkendovou pohodu jistě zpříjemní mluvené pohádky, povídky nebo bajky.

Poznáte kulturní i přírodní památky a hospůdky. Vezmeme vás na zajímavá místa, která naši moderátoři sami navštívili a poradí vám, jak si výlet co nejvíce užít. Poslouchejte každou středu od 15 hodin pořad S Tipem na cestách.

Je tu poslední den v roce a tak se pojďme pořádně pobavit.

Vše o sportu, jednotlivých pravidlech, nejznámějších sportovcích, sportovních událostech, rekordech, historii...

Celá redakce pro vás připravila sváteční vydání plné rad a tipů, vysvětlíme vám dávné tradice a zvyky, podíváme se do historie na původ dnešního svátku.

Tipy z Tipu to je odpolední vysílání plné užitečných rad a informací. Kulturní pozvánky, kuriozity, nové objevy, rady pro kuchařky i zahrádkáře a nechybí ani tipy o módě, nákupech a hudebních novinkách. Poslouchejte každé všední odpoledne 12.00 - 15.00 Tipy z Tipu na Tip Rádiu.

Dnes je

9:02:37
Úterý 22.8.2017
Dnes má svátek Bohuslav
Zítra má svátek Sandra
Go to top